info@roznosdoschranek.cz

+420 774 702 331

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO

DISTRIBUTOR/KA LETÁKŮ

Hledáte brigádu a disponujete spolehlivostí i zodpovědností? Mám pro Vás nabídku práce na roznos letáků do schránek, okres Hradec Králové a Trutnov

Naše firma má dlouholeté zkušenosti s distribucí letáků. Staňte se součástí našeho týmu.

U nás získáte dlouhodobou spolupráci a časovou flexibilitu. Závoz materiálů zajistíme přímo na vaši adresu a na Vás bude je roznést do schránek.

Náplň práce

  • příjem letáků od dopravce a kontrola jejich počtu
  • příprava letáků k roznosu
  • roznos letáků ve svěřené lokalitě

Požadujeme

  • Zodpovědnost
  • Spolehlivost
  • Chuť pracovat

Co nabízíme

  • Dlouhodobou spolupráci
  • Práci na čerstvém vzduchu
  • Nástup IHNED, popř. dle dohody
  • Pravidelnou mzdu
Pošlete nám životopis

Jsme společnost specializující se na roznos reklamních a informačních materiálů přímo do schránek Vašich potencionálních klientů.

Sledujte nás
Kontakty

Desmotiko s.r.o.
IČ: 032 50 563

Holečkova 789/49, 150 00 Praha 5